Nouvelair

Reklama

Najlepsze okazje linii Nouvelair na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

Dowiedz się więcej o Nouvelair

Nouvelair

Przewoźnik Nouvelair to tunezyjskie linie lotnicze, drugie najważniejsze po narodowym przewoźniku Tunisair. Założone zostały w 1989 roku pod nazwą Air Liberte Tunise jako franczyzna francuskich linii Air Liberte. 
Nouvelair oferują loty rejsowe i czarterowe. Obsługują lotniska w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Samoloty tunezyjskich linii operują na 120 trasach, lądują m.in. na lotnisku w Paryżu, Kolonii, Kopenhadze, Lyonie, Nantes, Marsylii, Moskwie, St. Petersburgu, Monachium i innych. Sezonowo linie obsługują również polskie porty lotnicze.

Bagaż

W liniach lotniczych Nouvelair na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Nouvelair też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Flota

Linie lotnicze Nouvelair posiadają 11 samolotów. Flota składa się z dziewięciu Airbusów A320 i dwóch A321.

Port lotniczy Monastyr

Międzynarodowe lotnisko Monastyr im. Habiba Burgiby położone jest 8 km na zachód od Monastyru. Na terenie portu znajduje się m.in. kawiarnia, restauracja i wielobranżowe sklepy wolnocłowe. W hali przylotów mieszczą się punkty informacyjne firm wynajmujących samochody.

Posiłki

Na pokładzie samolotów linii Nouvelair dostępny jest płatny catering, gwarantujący ciepłe posiłki i zimne przekąski. Płatne są też napoje alkoholowe. Poza tym przewoźnik serwuje napoje gazowane i soki z kartonów.

Dodatkowe usługi

Na pokładzie samolotów tunezyjskiego przewoźnika znajduje się sklep wolnocłowy, w którym można nabyć tytoń, alkohol, perfumy, kosmetyki, zabawki, przysmaki, prezenty i inne akcesoria. Fotele pokładowe wyposażone są w ekrany serwujące rozrywkę pokładową, m.in. wyświetlane są filmy.