AirAsia Japan

Reklama

Najlepsze okazje linii AirAsia Japan na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

Dowiedz się więcej o AirAsia Japan

AirAsia Japan

Australijskie linie lotnicze Virgin Australia Airlines zostały założone w 2000 roku jako Virgin Blue Airlines, należą do Virgin Group. 

Bagaż

W liniach lotniczych Virgin Australia na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Virgin Australia też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie Virgin Australia oferują trzy klasy przelotu. 

Odprawa online

Podróżując liniami Virgin Australia można się odprawiać online. 

Flota

Flota linii Virgin Australia składa się ze 110 samolotów typu Airbus A330-200, Boeing 737-700, B737-800, B777-300ER, Embraer E-190AR.

Port lotniczy Brisbane

Brisbane Airport położony jest 18 km od centrum miasta. W obu terminalach lotniska znajdują się  restauracje i kawiarnie oraz sklepy.

Posiłki

Posiłki dostępne na pokładzie w cenie biletu uzależnione są od klasy podróży. Pasażerowie klasy ekonomicznej mają wliczone w cenę przekąski i napoje bezalkoholowe.

Usługi dodatkowe

Na pokładach samolotów Virgin Australia pasażerowie mają bezpłatny dostęp do biblioteki filmów, programów i seriali telewizyjnych, programów muzycznych i gier.

Linie oferują uczestnictwo w programie lojalnościowym Velocity.