Danish Air

Reklama

Najlepsze okazje linii Danish Air na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

Dowiedz się więcej o Danish Air

Danish Air

Duńskie linie lotnicze Danish Air zostały założone w 1989 roku przez Jespera i Rungholma Kirstena jako linie cargo. Początkowo wykorzystywano je do transportu koni i dostaw dla rajdu Dakar w Afryce. Po pięciu latach przewoźnik zaczął wykonywać loty czarterowe, a od 1996 roku regularne, pomiędzy Danią a Norwegią oraz na terenie kraju. 

Bagaż

W liniach lotniczych Danish Air na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Danish Air też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Odprawa online

Podróżując liniami Danish Air można się odprawiać online od 22 godzin do 60 minut przed planowanym startem samolotu.

Flota

Flota linii Danish Air składa się z 23 samolotów typu Airbus A320-200, ATR 72-201/202, ATR 42-500, ATR 42-300/320, ATR 42FF-300, MD83, MD 87.

Posiłki

Na rejsach do Stavanger w cenie biletu jest śniadanie (bułki, chleb żytni, wędliny, ciasta, gorące i zimne napoje), a popołudniu kanapki, desery oraz ciepłe i zimne napoje. Na pozostałych trasach podawane są ciepłe herbata, kawa lub czekolada.