Air Madagascar

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Madagascar na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

Dowiedz się więcej o Air Madagascar

Air Madagascar

Air Madagascar powstały w 1962 roku jako narodowy przewoźnik Madagaskaru. Niedługo później linie rozpoczęły współpracę z Air France, co zaowocowało otwarciem połączenia do Paryża.
Malgaski przewoźnik obsługuje rejsy krajowe i międzynarodowe. Obecnie w siatce połączeń Air Madagascar znajduje się 50 kierunków w 11 krajach. Długodystansowe rejsy linie wykonują do Marsylii, Paryża, Bangkoku i Kantonu; regionalne opierają na wyspach Reunion, Mauritius, Komorach, Majotta i docierają do RPA. Poza tym przewoźnik obsługuje jedenaście połączeń krajowych.

Bagaż

W liniach lotniczych Air Madagascar na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Madagascar też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linia Air Madagascar oferuje do wyboru trzy klasy przelotu - Economy, Premium Economy i Business. Najtańszą jest klasa Economy. Lepsze od niej warunki przelotu oferuje kabina Premium Economy, w której pasażerowie mają więcej miejsca. Każdy fotel wyposażony jest w gniazdko elektryczne, lampkę do czytania, słuchawki.
Klasa Business jedną z najlepszych klas biznesowych dostępnych na Oceanie Indyjskim. Pasażerowie siedzą w fotelach rozkładających się na płasko, posiadają również podnóżki. Fotele w tej klasie oddalone są od siebie o 1,5 m. Dzięki technologii SATCOM pasażerowie mogą łączyć się telefonicznie z lądem.

Flota

Flota linii Air Madagascar składa się z 11 samolotów typu Airbus A340-300, Boeing 737-800NG, B737-300, ATR72-600, ATR42, ATR72-500, TWIN OTTER.

Port lotniczy Antananarywa

Międzynarodowe lotnisko Antananarywa jest największym portem na Madagaskarze. Położone jest 16 km na północny zachód od centrum stolicy, miasta Antananarywa. Na terenie portu znajdują się restauracje, kawiarnie i sklepy.

Posiłki

Podczas nocnych lotów linie serwują w klasie Premium Economy dwa posiłki, śniadanie i kolację.

Dodatkowe usługi

Linie dostarczają pasażerom rozrywkę w postaci filmów, muzyki i gier. Ponadto na dalekich trasach podróżni mają dostęp do dwumiesięcznika Air Madagascar.