Brussels Airlines

Najlepsze okazje linii Brussels Airlines na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Pokaż filtry
 • Francja
  z: Warszawa (WAW)
  Nicea
  Sprawdź szczegóły
  od 889 PLN
 • Włochy
  z: Warszawa (WAW)
  Wenecja
  Sprawdź szczegóły
  od 852 PLN
 • Francja
  z: Warszawa (WAW)
  Marsylia
  Sprawdź szczegóły
  od 892 PLN
 • Francja
  z: Warszawa (WAW)
  Tuluza
  Sprawdź szczegóły
  od 892 PLN
 • Hiszpania
  z: Warszawa (WAW)
  Bilbao
  Sprawdź szczegóły
  od 891 PLN
 • Hiszpania
  z: Warszawa (WAW)
  Barcelona
  Sprawdź szczegóły
  od 828 PLN
 • Włochy
  z: Warszawa (WAW)
  Mediolan
  Sprawdź szczegóły
  od 853 PLN
 • Portugalia
  z: Warszawa (WAW)
  Lizbona
  Sprawdź szczegóły
  od 824 PLN

Dowiedz się więcej o Brussels Airlines

Brussels Airlines

Belgijskie Brussels Airlines powstały w listopadzie 2006 roku w wyniku fuzji pierwszych na świecie istniejących tanich linii lotniczych Virgin Express z narodowymi Belgii SN Brussels Airlines. Swoją działalność przewoźnik rozpoczął 25 marca 2007 roku. Od 2008 roku linie należą do sojuszu Star Alliance.
Linie obsługują ok. 300 lotów dziennie, a ich samoloty lądują na ok. 70 lotniskach Europy i Afryki. Przewoźnik obsługuje również szesnaście kierunków długodystansowych, docierając m.in. do Nowego Jorku, Chicago, Toronto, na lotniska Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Chin, Indii i Tajlandii. 

Bagaż

W liniach lotniczych Brussels Airlines na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Brussels Airlines, też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Klasy pokładowe Brussels Airlines różnia się w zależności od wybranej trasy. 
Po Europie podróżować z przewoźnikiem możemy liniami Check&Go, Light@Relax, Flex&Fast i Bizz&Class. Różnią się m.in. możliwością zmiany terminu lotu, obsługą naziemną, limitem bagażu czy komfortem podróżowania.
Na rejsach międzykontynentalnych obowiązują dwie klasy podróży, Economy i Business. W pierwszej pasażerowie siedzą w ergonomicznych fotelach z regulowanym zagłówkiem, mają dużą przestrzeń na nogi, serwowany przez ekran dotykowy system rozrywki, bezpłatne napoje, bezpłatny gorący posiłek z sałatką, deserem, lody i specjalne menu dla dzieci. W klasie Business fotele wyposażone są w funkcję masażu. W cenie biletu są do wyboru dwie przystawki i trzy dania główne z sałatkami, kawa, belgijskie likiery i wina.

Odprawa online

Odprawy online można dokonać od 24 godzin do godziny przed planowanym odlotem. 

Flota

Flota Brussels Airlines składa się z ponad 45 samolotów typu: Avro RJ100, Airbus A319, A320, A330, Dash 8 Q400.

Port lotniczy Bruksela-Charleroi

To międzynarodowe lotnisko jest najmniejsze w Belgii. Port położony jest 7 km na północ od miasta Charleroi i 46 km od centrum Brukseli. Na terenie lotniska znajduje się kilka restauracji, bar, kawiarnia, cukiernia, piekarnia, apteka oraz sklepy. Na terenie całego lotniska jest dostęp do bezprzewodowego internetu.

Posiłki

Zależnie od trasy i klasy podróży linie lotnicze oferują gorące posiłki, sałatki, desery, sery, lody i napoje bezalkoholowe oraz wina i likiery. 
Można również zamówić posiłki dostosowane do wymagań medycznych, religijnych lub innych. Należy jednak pamiętać, że specjalny posiłek trzeba zamówić najpóźniej na 72 godziny przed planowanym odlotem. 
Pasażerowie podróżujący na krótkich europejskich trasach napoje i przekąski mogą kupić w pokładowym barze.

Dodatkowe usługi

Na pokładzie samolotów Brussels Airlines wszyscy pasażerowie mają dostęp do holenderskiej i belgijskiej prasy.