Air Caraibes

Reklama

Najlepsze okazje linii Air Caraibes na eSky

Cena za 1 osobę dorosłą w obie strony

Reklama

Dowiedz się więcej o Air Caraibes

Air Caraibes

Linie lotnicze Air Caraibes, francuski przewoźnik z Gwadelupy, powstały w 1969 roku jako Société Antillaise de Transport Aérien. W 2000 roku linie, już pod nazwą Air Gwadelupe, połączyły się z Air Martynika, Saint Barthelemy Air i Air Saint Martin, tworząc Air Caraibes. 
Linie obsługują regularne i czarterowe loty po Karaibach, docierają do trzynastu wysp w Indiach Zachodnich. Loty transatlantyckie wykonują do Paryża. 

Bagaż

W liniach lotniczych Air Caraibes na pokład samolotu możesz zabrać bagaż podręczny. Jego wymiary i waga są określane prze linie lotnicze i mogą zmieniać się zależnie od klasy rezerwacyjnej czy trasy.
Bagaż rejestrowany w Air Caraibes też musi mieć określone wymiary i wagę. Tu również wszystko zależy od klasy podróży i trasy.

Klasy rezerwacyjne

Linie lotnicze oferują podróż w trzech klasach. Różnią się komfortem na pokładzie.

Odprawa online

Podróżujący linią Air Caraibes mogą odprawić się online od 48 godzin przed planowanym startem samolotu.

Flota

Flota linii lotniczej Air Caraibes składa się z 8 samolotów typu Airbus A330-200, A330-300, ATR 72-500.

Port lotniczy Pointe-a-Pitre

Międzynarodowe lotnisko Pointe-a-Pitre jest głównym portem lotniczym archipelagu Gwadelupy. Położone jest na przedmieściach Pointe-a-Pitre. Na terenie lotniska znajdują się restauracje, bar, sklepy. 

Posiłki

Linia oferuje na pokładzie samolotów bezpłatne usługi cateringowe. Oferta dań, przekąsek i napojów uzależniona jest od klasy i trasy lotu. 

Dodatkowe usługi

Linia lotnicza Air Caraibes oferuje pasażerom dostęp filmów, programów telewizyjnych, gier wideo, muzyki i prasy. Linia proponuje też uczestnictwo w programie lojalnościowym ConnectMiles.