Opinie o hotelach – jak to działa?

Opinie o hotelach – jak to działa?

Serwis eSky gromadzi opinie dotyczące pobytu w hotelach. Uwagi podróżnych na temat jakości usług świadczonych przez obiekty hotelowe są cennym źródłem informacji dla innych osób poszukujących odpowiedniego noclegu. Ponadto w serwisie dostępne są opinie gromadzone przez serwis TripAdvisor. Dzięki temu osoby korzystające z eSky mogą mieć dostęp do największej na świecie bazy opinii o hotelach.

Podczas oceny obiektu hotelowego, oprócz luźniej wypowiedzi, którą można zawrzeć w polu „Treść opinii”, podróżni oceniają hotel w sześciu kategoriach:

Lokalizacja

Można ocenić, czy hotel jest zlokalizowany blisko centrum miasta, w pobliżu atrakcji turystycznych czy innych popularnych miejsc. Tutaj podróżni oceniają również dostęp do środków transportu publicznego, bliskość stacji metra, przystanków autobusowych lub tramwajowych itp.

Personel

Tutaj można ocenić kulturę osobistą oraz kompetencje personelu – zarówno pracowników recepcji, jak i inną obsługę hotelową np. boya hotelowego, konsjerża, pracowników restauracji itp.

Komfort

Czy obiekt hotelowy zapewnia gościom odpowiedni komfort, np. czy lobby jest odpowiednio przestronne, czy posiada np. basen, siłownię, czy pokoje są wystarczająco duże, itp.

Wyposażenie

Czy pokoje wyposażone są w odpowiednie sprzęty i akcesoria, np. telewizor, ekspres do kawy, herbaty, suszarkę, kosmetyki i inne. Ważnym elementem oceny w tym przypadku jest zgodność dostępnego wyposażania z opisem oferty hotelu.

Czystość

Ocena czystości zarówno samych pokoi, jak i całego obiektu hotelowego.

Wyżywienie

Jakość oferowanego wyżywienia, ocenie podlega zarówno śniadanie, które najczęściej oferowane jest w cenie za nocleg, jak i jakość posiłków w restauracjach hotelowych.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!