Transport z lotniska do hotelu

Transport z lotniska do hotelu

Niektóre hotele oferują usługę transportu z i na lotnisko. Przy opisach hoteli, które publikowane są na naszych stronach, można znaleźć informacje, czy dany hotel ją udostępnia. Jeśli tak, to transfer można zamówić od razu po dokonaniu rezerwacji hotelowej. Wystarczy skontaktować się z naszym Telefonicznym Centrum Obsługi lub wysłać zapytanie mailem. W Twoim imieniu nawiążemy kontakt z hotelem w sprawie realizacji usługi.

Należy pamiętać przy tym, iż obiekt zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji transferu bez podawania przyczyny oraz o tym, że usługa może być dodatkowo płatna.

Shuttle bus

Na dużych lotniskach międzynarodowych istnieje często bezpłatny serwis autobusowy (tzw. shuttle bus), który zabiera gości hotelowych z lotniska do hoteli usytuowanych w pobliżu terminali lotniskowych. Taki serwis posiada np. lotnisko JFK w Nowym Jorku. Informacje na temat darmowych autobusów można uzyskać na stronach internetowych lotniska lub w punkcie informacji na lotnisku.

Informacje na temat transportu z lotniska do centrum miasta znajdziesz na naszej stronie lotnisk, gdzie opisane są wszystkie porty lotnicze w Polsce oraz większość na świecie.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!