Jak zarezerwować hotel?

Jak zarezerwować hotel?

Uzupełnianie danych gości

Gdy już wybierzesz hotel, w którym chcesz się zatrzymać, przyszedł czas na uzupełnienie danych gości hotelowych. Należy uzupełnić rezerwację o imiona i nazwiska gości, a w przypadku dzieci należy podać także datę ich urodzenia.

Po uzupełnieniu wszystkich danych o gościach pozostaje tylko dokonać wyboru sposobu płatności. Rezerwacje hotelu można opłacać kartami kredytowymi lub przelewem.

Uwaga!
Przy opcji przelewu płatności należy dokonać do 48 godzin od momentu dokonania rezerwacji hotelu. W przeciwnym wypadku rezerwacja zostanie anulowana zgodnie z warunkami rezygnacji, a klient nie zostanie obciążony żadnymi kosztami.

Na koniec radzimy sprawdzić poprawność wprowadzonych danych. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk Zarezerwuj hotel.  

Wybór sposobu płatności

Za hotel możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem. Wyboru sposobu zapłaty dokonujesz na etapie uzupełniania danych o gościach.

Przelew bankowy

Jeśli wybrałeś opcję przelewu, po naciśnięciu przycisku Zarezerwuj hotel, otrzymasz dane do przelewu. Jeśli życzysz sobie wystawienia faktury, zaznacz odpowiednie pole. Pojawi się wtedy możliwość wpisania danych do faktury.

W tym miejscu należy także podać adres mailowy oraz numer telefonu osoby do kontaktu. Dane będą potrzebne później, gdyż na podany adres mailowy zostanie wysłane potwierdzenie dokonania rezerwacji, a później także voucher hotelowy. Numer telefonu będzie pomocny w przypadku konieczności szybkiego kontaktu z klientem.

Po zapoznaniu się z warunkami rezerwacji oraz regulaminem eSky można zakończyć proces wprowadzania informacji do rezerwacji. Ponownie doradzamy sprawdzić poprawność wszystkich wpisów.

Karta kredytowa

W przypadku wyboru płatności kartą kredytową na ekranie „Dane gości i płatność” należy, oprócz danych kontaktowych płatnika (tak jak w płatności przelewem), podać również odpowiednie dane karty kredytowej: typ karty, numer karty, datę ważności, kod CVV oraz imię i nazwisko właściciela karty – podane informacje muszą być takie same jak te widniejące na karcie kredytowej.

Podobnie, jak w przypadku płatności przelewem, należy zapoznać się z warunkami rezerwacji i regulaminem eSky, a następnie zakończyć proces płatności, korzystając z przycisku Zarezerwuj hotel.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!