Jak znaleźć hotel?

Jak znaleźć hotel?

Wyszukiwanie hotelu

Wyszukiwarka noclegów w hotelach znajduje się na stronie głównej eSky pod zakładką Hotele

Rezerwacja noclegów w hotelach krok po korku

  1. Wybierz miasto, gdzie chcesz zarezerwować hotel.
  2. Wyznacz daty planowanego pobytu – daty możesz wpisać sam lub skorzystać z kalendarza, klikając ikonkę umieszczoną w polach wpisywania dat.
  3. Wybierz liczbę gości w pokoju oraz rodzaj gości (osoba dorosła, dziecko - określ także wiek dzieci).
  4. Jeśli chcesz zarezerwować więcej niż 1 pokój, skorzystaj z przycisku "Dodaj kolejny pokój".
  5. Kliknij "Szukaj hotelu".

Prezentacja wyników wyszukiwania

Po wprowadzeniu podstawowych kryteriów wyszukiwania i kliknięciu przycisku Szukaj hotelu pojawia się strona wyników wyszukiwania, gdzie znajdziesz listę hoteli dostępnych w wybranym mieście.

W tym miejscu możesz zobaczyć krótkie opisy hoteli (adres, odległość od centrum), ich ceny, a także będziesz mógł zawęzić wyniki wyszukiwania w celu wybrania jak najlepszej dla Ciebie oferty.

Sortowanie wyników

Opcja „Sortuj wg:” pozwala Ci na posortowanie listy hoteli według :

  • popularności,
  • ceny,
  • oceny gości,
  • odległości od centrum.

Dodatkowe filtry

Dodatkowe filtry znajdziesz po lewej stronie ekranu. Tutaj możesz zaznaczyć kryteria, jakie powinien spełniać interesujący Cię obiekt: przedział cenowy, kategorię hotelu (liczba gwiazdek), wyposażenie (np. basen, siłownia, sala konferencyjna), odległość od centrum, lotnisk czy innych popularnych miejsc czy wybrać sieć hotelową.

Szczegóły oferty

Aby dowiedzieć się więcej na temat danego hotelu, należy kliknąć przycisk Zobacz szczegóły, który przeniesie Cię na stronę prezentującą szczegółowe dane dotyczące hotelu.

Opis hotelu

Po kliknięciu przycisku „Wybierz” pojawia się ekran opisujący wybrany przez Ciebie hotel. W tym miejscu znajdziesz zdjęcia obiektu, opis hotelu, informacje o jego lokalizacji, a także informacje o dostępności pokoju. W zakładce Mapa możesz zobaczyć dokładne położenie hotelu na mapie, natomiast w zakładce Opinie gości oraz Opinie TripAdvisor znajdziesz komentarze osób, które miały okazję nocować w wybranym hotelu.  

Jeśli dany hotel nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, możesz powrócić do strony prezentującej listę wszystkich dostępnych hoteli w danym mieście, klikając link „Wróć do wyników wyszukiwania” i dokonać wyboru innego obiektu.

Jeśli dany obiekt odpowiada Twoim oczekiwaniom, kliknij Rezerwuj. Ten przycisk przeniesie Cię na stronę, gdzie będziesz mógł uzupełnić dane gości hotelowych i zarezerwować noclegi. Dowiedz się, jak zarezerować wybrany hotel.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!