Rezerwacja hotelu bez karty kredytowej

Rezerwacja hotelu bez karty kredytowej

W odróżnieniu od innych serwisów internetowych, eSky oferuje możliwość opłacenia rezerwacji hotelowej za pomocą przelewu bankowego.

Jak płacić za hotel przelewem?

Płatności można dokonać poprzez internetowe konto bankowe, w oddziale dowolnego banku lub na poczcie. Forma płatności wybierana jest w trakcie rezerwacji. Po jej zakończeniu zostają podane informacje niezbędne do dokonania przelewu – dane odbiorcy, numery kont bankowych i informacje o tym, co należy wpisać w tytule przelewu.

Wszystkie te dane są też dostarczane na adres mailowy podany w czasie rezerwacji. Użyj ich do wypełnienia formularza przelewu na stronie internetowej Twojego konta bankowego.

Wyjątkowe sytuacje

Płatności przelewem nie można dokonać dla rezerwacji zakładanych na dzień przed terminem rezerwacji. Także niektóre hotele zastrzegają sobie możliwość opłaty tylko i wyłącznie za pomocą karty kredytowej.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!