Loty krajowe, promocje

Loty krajowe, promocje

Dla osób poszukujących lotów po Polsce, stworzyliśmy stronę dedykowaną wyłącznie lotom krajowym. Można ją znaleźć pod adresem esky.pl/loty-krajowe.

Jest to strona, dzięki której z łatwością można porównać ceny lotów oraz biletów kolejowych po Polsce. Zaprezentowaliśmy na niej listę najpopularniejszych tras oraz przygotowaliśmy  prostą w obsłudze wyszukiwarkę, dzięki której możesz szybko wybrać połączenie krajowe.

Aby porównać ceny biletów, wystarczy wybrać miasto wylotu oraz przylotu. Nasz system automatycznie oblicza czas podróży koleją oraz samolotem na tej samej trasie, w tym samym terminie.

Z kolei wysokość ceny można porównać na wykresie. Niebieskie słupki pokazują ceny lotów, natomiast czerwona linia wskazuje, ile na tej samej trasie zapłacimy za lot.

Aby przejść do kolejnego etapu, należy zaznaczyć daty podróży, określić liczbę osób oraz kliknąć „Pokaż loty”. Następnie wyświetli się szczegółowa lista dostępnych połączeń.   

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami

  • odwiedzaj naszą stronę z okazjami eSky regularnie, tam znajdziesz wszystkie aktualne promocje,
  • skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która znajduje się na stronie Okazje. Możesz wyszukać połączenia, wybierając miejsce wylotu oraz interesujący Cię kierunek,
  • ściągnij darmową aplikację eSky na urządzenia mobilne i otrzymuj powiadomienia bezpośrednio na telefon,
  • zamów newsletter eSky, dzięki któremu będziesz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach wprost do Twojej skrzynki mailowej,
  • zainstaluj widgety eSky, które pozwalają na szybki dostęp i wgląd w naszą ofertę i aktualne promocje.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!