Programy lojalnościowe i sojusze lotnicze

Programy lojalnościowe i sojusze lotnicze

Programy partnerskie to wielki atut rejsowych linii lotniczych. W ramach tych programów pasażerowie zapisani do nich mogą korzystać z wielu udogodnień, zniżek i promocji, jakie linie lotnicze oferują swoim stałym klientom.

Dla kogo?
Warto skorzystać z możliwości zapisania się do programu partnerskiego, zwłaszcza jeśli korzystasz lub planujesz korzystać z podniebnych podróży z dużą częstotliwością. Jest to całkowicie bezpłatne i można tego dokonać kontaktując się bezpośrednio z liniami lotniczymi.

Większość rejsowych linii lotniczych posiada własne programy partnerskie, które zazwyczaj są zrzeszone w aliansie, np. Star Alliance, Sky Team lub One World. Jeśli więc podróżujesz za pośrednictwem zrzeszonych przewoźników, np. w liniach Lot, Lufthansa, Brussels Airlines czy SAS, Twoje konto zostanie zasilone w ramach jednego programu partnerskiego – Miles & More, zawsze w taki sam sposób.

Jak zbierać punkty?
Zwykle punkty w programie partnerskim otrzymuje się za przeloty w liniach lotniczych lub korzystanie z usług partnerów programu. To jednak nie wszystko. Nawet samo posiadanie karty programu partnerskiego może oznaczać benefity, np. w postaci prawa wstępu do specjalnych poczekalni na lotniskach (saloniki VIP), dostępnych tylko dla członków programu partnerskiego lub w postaci rezerwacji miejsc w samolocie dostępnych tylko dla posiadaczy karty programu partnerskiego.

Uwaga!
Jeśli jesteś członkiem programu partnerskiego, należy pamiętać o podaniu tej informacji przed wylotem - już w czasie rezerwacji telefonicznej w naszym Telefonicznym Centrum Obsługi lub kontaktując się z nami po dokonaniu rezerwacji online.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!