Pasażerowie z nadwagą

Pasażerowie z nadwagą

Żadne linie lotnicze nie wyznaczają górnej granicy wagi ciała pasażerów. Jeśli masz wątpliwości, czy miejsce w samolocie będzie dla Ciebie wystarczająco komfortowe, możesz skorzystać z porad naszego Telefonicznego Centrum Obsługi. Konsultanci sprawdzą, jaki model samolotu będzie obsługiwał wybrany lot i jaka jest szerokość miejsc. W przypadku, kiedy pasażer ma dużą masę ciała, może się okazać, że dla odpowiedniego komfortu w czasie trwania lotu, potrzebne będą dwa miejsca.

Konsultant pomoże

Serwis internetowy eSky nie umożliwia rezerwacji dwóch miejsc online, ale nasi konsultanci z pewnością będą w stanie pomóc, jeśli zajdzie potrzeba takiej rezerwacji.

Rezerwacja dwóch miejsc jest zawsze możliwa, jeśli tylko wolne miejsca są dostępne. W tanich liniach lotniczych wiąże się ona z koniecznością pełnej opłaty za oba miejsca. Rejsowe linie lotnicze bardzo często oferują zniżki na dodatkowe miejsce. Pasażer wykupujący drugie miejsce opłaca jedynie taryfę przewoźnika – odjęte zostają opłaty lotniskowe i podatki.

Która klasa?

Osoby, które życzą sobie podróżować w klasie biznes, powinny wziąć pod uwagę fakt, że ze względów technicznych może nie być możliwości rezerwacji dwóch miejsc obok siebie. W takim układzie dla tych pasażerów rozwiązaniem najbardziej odpowiednim może okazać się rezerwacja dwóch miejsc w klasie ekonomicznej lub podwyższonej ekonomicznej, jeśli taka jest możliwa na danym przelocie.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!