Sieci Wi-Fi na lotniskach [MAPA]

Sieci Wi-Fi na lotniskach [MAPA]

Czekacie na lotnisku na samolot i chcecie sprawdzić maila albo poczytać o wydarzeniach na świecie? Jeśli jesteście w Polsce - nie ma większych przeszkód. Nawet bez dostępu do lotniskowej sieci Wi-Fi w łatwy i, przede wszystkim, tani sposób połączycie się z Internetem dzięki sieci komórkowej. Problemem jest oczekiwanie na zagranicznych lotniskach. Ceny połączenia internetowego mogą być znacznie wyższe zagranicą. Mimo zniesienia opłat roamingowych na terenie Unii Europejskiej w 2017 roku, dopuszczono możliwość ich naliczania w uzasadnionych przypadkach, z czego korzystają obecnie wszyscy polscy operatorzy telefonii komórkowej. Ponadto dostępne na lotniskach sieci Wi-Fi nie zawsze mają intuicyjne nazwy. Bardzo często będziemy potrzebować hasła, aby móc się z nimi połączyć.

Z pomocą przyjdzie Wam poniższa mapa - aktualizowana, rozbudowywana i uzupełniania na bieżąco przez internautów. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednie lotnisko na mapie i kliknąć, a uzyskacie informacje na temat nazw sieci i haseł. Pamiętajcie - nazwy i hasła często się zmieniają! Dlatego najlepiej tuż przed podróżą zajrzeć na tę stronę i spisać interesujące was dane, by później - już w jej trakcie - cieszyć się z dostępu do lotniskowych sieci.

Mapa sieci Wi-Fi i haseł na lotniskach

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!