Parking w pobliżu lotniska

Parking w pobliżu lotniska

Wszystkie lotniska międzynarodowe obsługujące regularny ruch pasażerski posiadają odpowiednie parkingi. Zwykle parkingi te obsługiwane są przez odrębne firmy i są płatne. Na lotniskach dostępne są parkingi krótkoterminowe – godzinowe oraz długoterminowe – dobowe, przeznaczone dla podróżnych zatrzymujących się na kilka dni.

Niektóre porty lotnicze udostępniają specjalną strefę krótkiego postoju, w której można bezpłatnie zatrzymać się przy terminalu na kilka minut w celu odebrania pasażera i załadowania bagaży.

Im dłużej, tym taniej

Koszty pozostawienia samochodu na parkingu lotniskowym są oczywiście uzależnione od czasu postoju. Generalnie stosowana jest zasad „im dłużej, tym taniej”. Cenniki parkingów są najczęściej dostępne na stronach internetowych portów lotniczych i warto się z nimi zapoznać przed przybyciem na lotnisko.

Szczegółowe informacje na temat parkingów na lotniskach znajdziesz w serwisie eSky. Wejdź na esky.pl/lotniska i wybierz interesujące Cię lotnisko, korzystając z naszej wyszukiwarki lub mapy. W zakładce „Parking” dostępne są informacje o miejscach parkingowych w danym porcie lotniczym. Możesz także skorzystać z naszego serwisu parkingi.esky.pl i przez internet zarezerwować miejsce postojowe na czas podróży samolotem.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!