Jak zarezerwować lot samolotem?

Jak zarezerwować lot samolotem?

Po wybraniu opcji lotu zostaniesz przeniesiony na stronę „Pasażerowie i płatność”. Tu uzupełnisz dane wszystkich podróżujących z Tobą osób i wybierzesz, w jaki sposób chcesz zapłacić za swoją podróż.

Na górze strony zobaczysz informacje na temat rezerwacji – trasę, daty i godziny lotów oraz cenę za wszystkie usługi.

Następnie możesz wybrać ubezpieczenie podróżne Travel Protect. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat korzyści płynących z posiadania ubezpieczenia podróżnego

Dane pasażerów

W kolejnym punkcie uzupełnij dane pasażerów. Zalogowani użytkownicy mogą automatycznie uzupełnić dane. Jeśli będzie Ci wygodniej, możesz wpisać dane używając znaków diakrytycznych (czyli „ó”, „ą”, „ł” itp.) – nasz system automatycznie zamieni je na znaki alfabetu łacińskiego. Linie lotnicze honorują bilety wydane z pomięciem znaków diakrytycznych.

Bagaż i posiłki

W tym miejscu również należy określić, z jakim rodzajem bagażu będzie podróżował każdy z pasażerów, natomiast w przypadku podróży liniami rejsowymi mamy również możliwość wyboru preferowanego posiłku. Zanim zarezerwujesz, sprawdź, jakie są dopuszczalna wymiary i waga bagażu w poszczególnych liniach lotniczych.

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!