Loty dla firm

Loty dla firm

Jeśli Twoja firma korzysta często z podróży lotniczych, skontaktuj się z naszym działem Business Travel Management, by nawiązać współpracę.

Korzyści ze współpracy z eSky

Dzięki nawiązaniu współpracy z eSky, Twoja firma zyska:

 • niższe stawki za rezerwacje lotów,
 • odroczone terminy płatności,
 • stałą opiekę konsultantów,
 • dostęp do systemu rezerwacyjnego online,
 • dostęp do raportów online,
 • dogodne sposoby rozliczeń przy każdym rodzaju płatności,
 • pomoc i pośrednictwo przy przystępowaniu do programów partnerskich linii lotniczych,
 • pomoc w razie konieczności zmiany rezerwacji lotniczej czy hotelowej.

Jak nawiązać z nami współpracę?

 1. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij formularz.
 2. Pracownik naszego biura skontaktuje się z Tobą, aby wspólnie opracować umowę dopasowaną indywidualnie do potrzeb Twojej firmy.
 3. W ramach umowy otrzymasz dostęp online do naszego systemu, raportów i specjalnej infolinii.

Jeśli Twoja firma ma już podpisane umowy z przewoźnikami lub jest członkiem programów partnerskich, nic nie stoi na przeszkodzie w nawiązaniu współpracy z eSky. Współpracując z nami, bilety dla pracowników Twojej firmy będą realizowane na zasadzie umów dwustronnych oraz trójstronnych i będą doliczane do programów partnerskich.

Jeśli Twoja firma nie posiada umów lub nie jest członkiem programów partnerskich, nasze biuro przeanalizuje aktywność Twojej firmy i ustali, jaka forma współpracy z liniami lotniczymi jest najkorzystniejsza dla Ciebie i Twoich pracowników.

Jeśli Twoja firma korzysta z podróży lotniczych czy rezerwacji hotelowych sporadycznie, skontaktuj się z działem Business Travel Management, gdzie profesjonalni konsultanci znajdą dla Ciebie najdogodniejsze połączenia lotnicze, rezerwacje hotelowe czy oferty ubezpieczeń. Odpowiednią dokumentację księgową otrzymasz od nas szybko i zgodnie z preferencją – za pomocą poczty elektronicznej lub przesyłki pocztowej.

Cena lotu dla firm

W eSky doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest redukcja kosztów przy prowadzeniu przedsiębiorstwa, dlatego naszym partnerom oferujemy połączenia zarówno w liniach rejsowych, jak i w tanich liniach lotniczych oraz atrakcyjne poziomy opłat agencyjnych.

Analizy raportów aktywności firm pomagają nam ustalić, czy istnieje możliwość wystąpienia do linii lotniczych o negocjacje specjalnych taryf korporacyjnych dla firm, które jeszcze takich nie posiadają.

Taryfy korporacyjne pozwalają na utrzymanie niskich poziomów cen przy zwiększeniu elastyczności w możliwościach rezerwacji, zmian i zwrotów biletów lotniczych. Dzięki nim zmiany terminów czy odwołane spotkania przestają być kosztownym problemem.

Faktury

Na każdą z oferowanych usług eSky wystawia fakturę VAT.

Pamiętaj!

 • od 1 maja 2004 r. nie ma konieczności podpisywania faktur VAT, zarówno przez odbiorcę jak i wystawcę, dlatego eSky posyła swoim klientom faktury w formie elektronicznej.
 • jeśli istnieje konieczność otrzymania faktury z podpisem za pośrednictwem przesyłki pocztowej, zgłoś to podczas rezerwacji, jeśli dokonywana jest ona za pośrednictwem Telefonicznego Centrum Obsługi lub telefonicznie zaraz po rezerwacji, jeśli dokonywana jest przez stronę serwisu.

O szczegóły można zapytać naszych konsultantów za pomocą formularza kontaktowego.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!