Płatność za lot i potwierdzenie

Płatność za lot i potwierdzenie

Po uzupełnieniu danych wszystkich pasażerów, kolejnym krokiem rezerwacji lotu jest wybór sposobu płatności.

Do wyboru są szybka płatność online, płatność kartą płatniczą (MasterCard, Visa, Visa Electron, Diners Club, American Express, JCB) lub płatność tradycyjnym przelewem. W tanich liniach lotniczych mogą zostać nałożone opłaty dodatkowe za transakcje kartami kredytowymi. Większość rejsowych linii lotniczych nie pobiera takich opłat.

Jeśli faktura za lot ma być wystawiona na firmę, właśnie w tym miejscu można podać jej dane lub uzupełnić własnymi. 

W przypadku płatności przelewem na ekranie pojawi się data, do której rezerwacja musi zostać opłacona. Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać przelewu we wskazanym terminie, prosimy o kontakt z naszą infolinią.

W każdym z przypadków po zarezerwowaniu lotu otrzymasz maila z informacjami na temat podróży. Otrzymany mail jest sam w sobie potwierdzeniem zakupu biletu i nie zawiera załączników.

Płatność kartą za lot

Płatność kartą płatniczą to najszybszy i najpewniejszy sposób nabycia biletu lotniczego. Dane kart płatniczych w serwisie eSky są bezpieczne, gdyż użyte są one tylko jeden raz do obsługi danej rezerwacji, a połączenie przy płatności jest szyfrowane.

Płatność jest dokonywana natychmiast, i jeśli przebiega bez przeszkód, serwis przekaże informacje o wygenerowanym numerze biletu lotniczego bądź kodzie rezerwacji, które są potwierdzeniem zakupu biletu. Od tego momentu cena biletu jest zagwarantowana i nie może ulec zmianie.

Płatności kartą płatniczą można też dokonać korzystając z pomocy konsultantów. Niezbędne dane karty płatniczej podaje się wówczas telefonicznie, podczas nagrywanej rozmowy z konsultantem.

Szybka płatność online

Najlepsza opcja dla osób, które nie posiadają karty płatniczej. Przelew niemal natychmiast zostaje zaksięgowany, dzięki czemu możemy od razu wystawić bilet. Od tego momentu cena biletu jest zagwarantowana i nie może ulec zmianie. Więcej informacji na temat szybich płatności online.

Płatność przelewem za lot

Po zakończeniu rezerwacji zostają podane informacje niezbędne do wykonania przelewu – dane odbiorcy, numery naszych kont bankowych i informacje o tym, co należy wpisać w tytule przelewu oraz o terminie płatności. Po upływie tego terminu rezerwacja zostaje anulowana przez linie lotnicze. Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać przelewu we wskazanym terminie, prosimy o kontakt z naszą infolinią.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!