Szybkie płatności online na eSky

Szybkie płatności online na eSky

Za bilet możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem za pomocą szybkich płatności online. Jeśli nie masz karty kredytowej, spodoba Ci się ta druga możliwość. Szybkie płatności pozwalają od razu kupić bilet lotniczy, bez konieczności czekania na księgowanie banku.

Z tej metody korzystają największe sklepy internetowe. Szczególnie przydatna jest jednak przy rezerwacji biletów lotniczych, których cena może się zmieniać zależnie od  popularności czy obowiązujących promocji linii. Potwierdzenie wykonania e-przelewu dostajemy niemal od razu. Pozwala nam to zarezerwować i wykupić Twój bilet w tej samej cenie, którą widzisz podczas rezerwacji.

Natomiast tradycyjny przelew może zaksięgować się dopiero po 24-48 godzinach. Do tego czasu linie lotnicze mogą podnieść cenę za Twój lot.

Jak działają szybkie płatności online?

Jeśli płacisz tradycyjnym przelewem, Twój bilet będzie zarezerwowany dopiero, gdy Twój bank zaksięguje płatność. Może to potrwać kilka godzin, dobę albo nawet cały weekend, jeśli rezerwujesz w piątek wieczorem. Zdarza się, że najbardziej atrakcyjne oferty znikają, zanim pieniądze zdążą się zaksięgować. Wtedy linie proszą o dopłatę różnicy, często jest to spora kwota.

Gdy płacisz korzystając z szybkich płatności online na eSky, płatność niemalże od razu jest potwierdzona w naszym systemie, dzięki czemu Twój lot jest zarezerwowany, a cena biletu już się nie zmieni.

Jak zapłacić przez szybkie płatności online?

Zarezerwuj bilet jak zwykle. Gdy dojdziesz do wyboru sposobu płatności, zaznacz „Przelew online”.

Zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz wybrać swój bank. Zaloguj się jak zwykle. Dane do przelewu powinny uzupełnić się automatycznie. Zatwierdź przelew.

Po chwili na Twoją skrzynkę mailową powinien przyjść mail z potwierdzeniem płatności. W ciągu 48 godzin dostaniesz również mailem swój elektroniczny bilet.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!