Torebki plastikowe do samolotu. Gdzie kupić?

Torebki plastikowe do samolotu. Gdzie kupić?

Po zamachach w 2001 roku zaostrzono przepisy dotyczące przewożonych płynów. Każdy, kto chce zabrać do bagażu podręcznego jakiekolwiek płyny, musi kupić specjalne torebki plastikowe do samolotu.

Torebki plastikowe do samolotu

Specjalne plastikowe torebki można kupić w większości drogerii. Kosztują kilka złotych i przeważnie mają zamki strunowe. Można ich wielokrotnie używać.

Przede wszystkim torebki plastikowe do samolotu musza być przezroczyste, aby było widać ich zawartość. Na pokład nie można zabrać więcej niż 1 litr płynów, a więc torebka nie  musi być duża.

Pojemniki na płyny do samolotu

Do torebki plastikowej należy włożyć pojemniczki na płyny, z których żaden nie może mieć objętości większej niż 100 ml. W drogeriach sprzedawane są niektóre kosmetyki – przeważnie szampony, żele pod prysznic, balsamy itp., które idealnie nadają się do transportu w bagażu podręcznym.

Jeśli jednak Twoje ulubione kosmetyki nie są sprzedawane w tak małych opakowaniach, możesz kupić specjalne plastikowe pojemniki na płyny do samolotu. Również kosztują kilka złotych i można je znaleźć w popularnych drogeriach i hipermarketach. 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!