Kenya Airways będzie latać do Genewy i Rzymu

Kenya Airways będzie latać do Genewy i Rzymu

Jak zapowiedzieli przedstawiciele Kenya Airlines, w czerwcu br. uruchomione zostaną połączenia lotnicze z Nairobi do Genewy i Rzymu. To kolejny krok w realizacji strategii rozszerzania oferty przesiadkowej na lotnisku w Nairobi.  

Pierwszy lot Kenya Airways do Rzymu 14 czerwca

14 czerwca będzie miał miejsce pierwszy lot samolotu Kenya Airways na trasie z Nairobi do Rzymu. Z kolei połączenie do Genewy zostanie uruchomione dwa dni wcześniej. Obie trasy będą obsługiwane przez samoloty Boeing 787-8. Loty do Rzymu i Genewy będą odbywać się w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Kenya Airways wraca do Rzymu

Kenya Airways wraca na trasę do Rzymu po dłuższym czasie nieobecności. Po rozszerzeniu siatki połączeń, kenijski przewoźnik będzie obsługiwał 55 kierunków, w tym 5 w Europie. Zyska na tym także port lotniczy w Nairobi, który stanie się hubem przesiadkowym dla pasażerów lotów z Europy do lotnisk w całej Afryce.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!