Norwegian wprowadza darmowe Wi-Fi na trasach długodystansowych

Norwegian wprowadza darmowe Wi-Fi na trasach długodystansowych

Tanie linie lotnicze Norwegian ogłosiły wprowadzenie darmowego Wi-Fi na pokładach samolotów latających na trasach z Europy do Ameryki. Darmowy dostęp pozwoli na podstawowe przeglądanie internetu, w tym sprawdzenie poczty, surfowanie po stronach oraz korzystanie z mediów społecznościowych.

Darmowe Wi-Fi w samolotach Norwegian

Plan ogłoszony przez menedżera ds. rozwoju biznesowego linii Borisa Bubreskę zakłada, że do 2020 roku połowa floty Norwegiana, która obsługuje połączenia transatlantyckie będzie wyposażona w urządzenia umożliwiające korzystanie z darmowego Wi-Fi. Obecnie taki dostęp zapewniony jest w jednym samolocie – Boeingu 787 Dreamliner, latającym między Londynem i Nowym Jorkiem oraz Londynem i Buenos Aires.

Bezpłatny dostęp do Wi-Fi nie dotyczy jednak czynności bardziej obciążających łącza, np. streamingu filmów lub muzyki. Aby móc skorzystać z tej możliwości należy wykupić pakiet premium w cenie 14,95 USD lub 12,95 EUR za 3 godziny.

Darmowe Wi-Fi na trasach krótkodystansowych

Nie zmieniają się oczywiście zasady korzystania z Wi-Fi na krótkich dystansach. Darmowe Wi-Fi zostało wprowadzone przez Norwegiana już jakiś czas temu i według słów przedstawicieli linii przyczyniło się do znaczącego wzrostu popularności przewoźnika.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!