Ryanair wprowadza abonament na bagaż podręczny

Ryanair wprowadza abonament na bagaż podręczny

Popularna tania linia lotnicza Ryanair wprowadza udogodnienia dla stałych pasażerów. Roczny abonament Ryanair Choice umożliwi nielimitowany dostęp do wyboru miejsca w samolocie, tzw. fast tracka oraz priority boarding.

Ryanair wprowadza udogodnienia dla pasażerów

Przedstawiciele linii w wydanym 14.02 komunikacie zapowiedzieli wprowadzenie rocznego abonamentu umożliwiającego dostęp do płatnych udogodnień, takich jak wybór miejsca, szybsza odprawa i pierwszeństwo wejścia na pokład. Ta ostatnia opcja wiąże się z możliwością zabrania dużego bagażu podręcznego w cenie biletu. Minusem jest cena – wykupienie rocznego abonamentu to koszt 199 euro. Przy jednostkowych cenach za priority boarding i wybór miejsca w wysokości odpowiednio 10 euro i 4 euro, zakup Ryanair Choice zwróci się dopiero po… 15 locie w ciągu roku od wykupienia abonamentu!

Innym udogodnieniem, które zostało zapowiedziane przez przedstawicieli irlandzkiego low costa jest wydłużenie czasu na bezpłatne dokonanie niewielkich zmian w rezerwacji lotniczej. Obecnie takie dane zawarte na bilecie (np. błąd w nazwisku) można modyfikować do 24 godzin, wkrótce ten czas będzie wydłużony do 48 godzin.

Lepsza punktualność, niższe ceny biletów

To nie koniec zapowiadanych zmian. Ryanair zapowiada, że uruchomione zostanie nowe całodobowe centrum obsługi klienta, a także zostaną poczynione starania o poprawę punktualności. Co ciekawe, lepsza punktualność będzie przekładała się na ceny biletów – jeśli linia zanotuje w danym miesiącu założony wynik 90%, to w kolejnym ceny biletów... spadną o 5%.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!