Ryanair z nową bazą w Tuluzie?

Ryanair z nową bazą w Tuluzie?

Przedstawiciele taniej linii lotniczej Ryanair prowadzą rozmowy nad uruchomieniem nowej bazy na południu Francji – w Tuluzie. Fakt negocjacji potwierdził rzecznik francuskiego portu lotniczego. Jeśli plany wejdą w życie, to Tuluza stanie się trzecią nową francuską bazą Ryanaira otwartą w latach 2019-20.

Ryanair zwiększa obecność we Francji

Otwarcie nowej bazy w Tuluzie jest częścią strategii Ryanaira, która zakłada znaczące zwiększenie skali działalności we Francji. W zeszłym roku przedstawiciele Ryanaira zapowiedzieli uruchomienie 10 nowych tanich połączeń z francuskimi lotniskami oraz baz w Bordeaux i Marsylii.

Ryanair powróci ze swoimi samolotami do Marsylii po kilkuletniej przerwie. Z kolei Bordeaux będzie zupełnie nową bazą dla Irlandczyków. Start nowych połączeń z francuskich lotnisk planowany jest na lato 2019. Wśród nich znajdą się loty na trasie Marsylia – Warszawa i Bordeaux – Kraków.

Loty z Polski do Tuluzy?

Czy uruchomienie nowej bazy w Tuluzie i rozszerzenie siatki połączeń przyniesie nowe trasy łączące Tuluzę z Polską? Na razie ani przedstawiciele lotniska, ani osoby reprezentujące Ryanaira nie przedstawiły konkretów w sprawie nowych kierunków. Nie można jednak wykluczyć, że zwiększenie obecności w Tuluzie przyniesie tanie loty z Polski na południe Francji.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!