Bilet do USA. Ile kosztuje? Jak kupić tanio?

Bilet do USA. Ile kosztuje? Jak kupić tanio?

Stany Zjednoczone to najpopularniejszy kierunek międzykontynentalnych podróży Polaków. Do USA lata aż 26% osób, które wyruszają w podróż poza Europę. Na drugim miejscu jest Turcja (11%), a na trzecim Chiny (7%).

Bilety do USA najczęściej kupujemy do Nowego Jorku (25,8%), Chicago (13,8%) i Los Angeles (8,7%). Najtańsze bilety do USA można kupić na podróż do Nowego Jorku (2389,82 zł), Chicago (2420,38 zł) i Waszyngtonu (2780,76 zł).

Każdy kierunek jest popularny w innym czasie, dlatego nie da się jednoznacznie powiedzieć, kiedy można tanio kupić bilety do USA. Sprawdź, kiedy kupisz:

Jeśli chcesz podróżować po USA, a lotnisko przylotu nie jest dla Ciebie najważniejsze, poluj na ciekawe okazje biletów lotniczych. W zeszłym roku najtańszy bilet na trasie Polska – USA kupiony w eSky kosztował 133 zł! Szczęśliwiec poleciał do Nowego Jorku. Zobacz, gdzie możesz tanio lecieć do USA:

 • Chicago (IL)
  Wylot z Warszawy
  od 1392 PLN
  Nowy Jork (NY)
  Wylot z Warszawy
  od 2198 PLN

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!