Elastyczna rezerwacja lotów z SAS Airlines

Elastyczna rezerwacja lotów z SAS Airlines

Cenisz sobie możliwość zmiany terminu podróży bez dodatkowych kosztów? Linia lotnicza SAS ma kilka propozycji dla takich pasażerów jak Ty. Z elastycznymi opcjami zmiany rezerwacji możesz odetchnąć z ulgą i polecieć wtedy, kiedy chcesz.

Skandynawska linia lotnicza SAS oferuje loty na ponad 100 trasach – zarówno krajowych w państwach nordyckich, jak również międzynarodowych, w tym do Azji i Stanów Zjednoczonych. Planujesz lot samolotem SAS z Gdańska, Krakowa, Poznania, Szczecina, Warszawy czy Wrocławia? Poznaj zasady dotyczące elastycznej rezerwacji lotów, które pozwalają m.in. na anulowanie lotu na 72 godziny przed planowanym startem.

Przełożenie lub anulowanie lotu na 72 h przed odlotem

SAS oferuje swoim pasażerom możliwość łatwego przełożenia lub anulowania lotu na trasach międzynarodowych. Pasażer musi jedynie dopłacić różnicę w przypadku braku dostępności pierwotnej klasy rezerwacyjnej. Opcja taka dostępna jest maksymalnie do 72 godzin przed planowanym odlotem zarówno w przypadku przebukowania lotu, jak również jego anulacji i nie dotyczy lotów krajowych po Skandynawii. Przy całkowitej rezygnacji z lotu oferujemy klientom eSky, którzy zakupili bilet liniami SAS zachowanie na później, tzw. biletu otwartego, uprawniającego do zakupu kolejnego biletu lotniczego w innym terminie. Do ponownej rezerwacji może zostać wykorzystana pełna wartość biletu, wyłączając opłatę za zamianę danych, wcześniejszą zmianę rezerwacji, zakupione usługi dodatkowe czy opłatę transakcyjną eSky. Jeżeli cena biletu będzie wyższa z uwagi na wysokość podatków czy też różnicę w wartości taryf, pasażer dopłaca tę różnicę. Bilet otwarty ważny jest przez rok od jego wystawienia, może być używany przez dowolnego pasażera i wykorzystany na każdą trasę linii lotniczej SAS. Jeśli przy ponownej rezerwacji nie zostanie wykorzystana cała kwota biletu, pozostałe środki przepadają. W przypadku anulowania lotu zwrot jest zgodny z warunkami danej taryfy.

Klienci eSky mają również możliwość zwrotu biletu na lot linami SAS i odzyskania pieniędzy w ciągu 24 godzin od założenia rezerwacji (opcja ta nie jest możliwa już po wystawieniu biletu). Z opcji tej mogą skorzystać podróżni rezerwujący bilety zakupione powyżej 24 godzin przed planowanym odlotem. Oferta ta nie obowiązuje w przypadku zmiany rezerwacji lub biletu.

Zmiana daty lotu na 1 h przed startem

Osoby posiadające bilet na lot krajowy linią lotniczą SAS w Szwecji, Danii lub Norwegii mogą bez dodatkowych kosztów przebukować bilet lub za opłatą anulować lot zaledwie na godzinę przed planowanym startem samolotu. Opcja ta dostępna jest jedynie dla pasażerów, którzy zdecydują się na zakup biletu lotniczego w taryfie SAS Go Flex. Osoby, które planują kupić w eSky bilety linii lotniczej SAS na trasy krajowe w taryfie SAS Go Flex, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: kontakt@esky.pl.

Rezerwacja lotu bez obaw z SAS Plus

Opcją pozwalającą pasażerom na większą elastyczność w rezerwacji biletów lotniczych SAS Airlines jest zakup biletu w taryfie SAS Plus. Podlega on zarówno zmianie rezerwacji, jak i zwrotowi w przypadku lotów krajowych (w Szwecji, Norwegii i Danii) i międzynarodowych. Bezpłatna zmiana rezerwacji lub rezygnacja w przypadku wszystkich lotów SAS z wyjątkiem kursów do i z USA oraz Azji dostępna jest w taryfach SAS Plus Pro i SAS Plus Full Flex. Decydując się na bilet w taryfie SAS Plus Smart przebukowanie lotu i zwrot środków na voucher podróżny SAS możliwe jest za drobną opłatą. Jak kupić bilety SAS Plus z eSky? To proste – wystarczy wysłać do nas wiadomość na adres: kontakt@esky.pl.

Tekst powstał we współpracy z SAS Scandinvian Airlines

SAS

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!