Gdzie lecieć na święta Bożego Narodzenia?

Gdzie lecieć na święta Bożego Narodzenia?

Spędzenie świąt Bożego Narodzenia poza domem może być ciekawą odmianą. Wiele osób lubi w tym czasie wyjechać na narty, ale trzeba się liczyć ze sporymi kosztami. Zimowe kurorty już dawno przyzwyczaiły się do sporego ruchu turystycznego w tym czasie. Z drugiej strony święteczno-noworoczny okres to czas, kiedy opłaca się wziąć kilka dni wolnego i zyskać dwa, a nawet trzy tygodnie urlopu. 

Gdzie lecieć na święta?

Zwiedzanie w tym czasie może być nieco utrudnione. Przed wyjazdem upewnij się, że miejsca, które chcesz odwiedzić, będą otwarte. Jeśli jednak stawiasz na wylegiwanie się na plaży czy spokojne spacery po urokliwych uliczkach, na pewno znajdziesz coś ciekawego. Najlepiej poszukiwania rozpocznij od Okazji eSky. Być może już po pierwszej wizycie znajdziesz ciekawe miejsce warte odwiedzenia. I to w dobrej cenie. 

W grudniu warto wybrać się do Tajlandii, na Dominikanę czy na Filipiny. Jest tam wtedy idealna pogoda, by się opalić i naładować pozytywna energią. Temperatury wynoszą w ciągu dnia 28-32 stopnie C.

Odrobinę chłodniej - ok. 22-25 stopni C - jest na Wyspach Kanaryjskich. To najlepsza pogoda do niespiesznych spacerów po okolicy. 

Kiedy lecieć na wakacje w grudniu?

Szukając najniższej ceny, nie zapomnij sprawdzić cen kilka dni wcześniej i później. Może się zdarzyć, że będą duże różnice w poszczególnych dniach.

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!