LOT wprowadza bezpłatną e-prasę dla wszystkich pasażerów

LOT wprowadza bezpłatną e-prasę dla wszystkich pasażerów

Loty w reżimie sanitarnym to niejedyna zmiana, którą w ostatnim czasie można zaobserwować w branży lotniczej. Coraz więcej przewoźników wprowadza do swoich usług rozwiązania ekologiczne. Tak jest w przypadku LOTu, który we współpracy z firmą Media Carrier przygotował dla podróżujących niespodziankę w postaci usługi e-prasy. Lektura za pośrednictwem własnego urządzenia mobilnego idealnie wpisuje się w zasady lotów w czasie pandemii, jak i skutecznie ogranicza zużycie papieru.

Ekologiczna lektura podczas rejsu

Podróż samolotem to doskonały moment na to, aby oddać się relaksującej lekturze ulubionego pisma. Tradycyjna prasa na pokładzie samolotów PLL LOT oraz w salonikach LOT Business Lounge została zastąpiona usługą e-prasy. To nie tylko ekologiczne rozwiązanie, pozwalające zadbać o przyszłość naszej planety, ale i skuteczny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom. W czasie pandemii loty samolotem odbywają się w reżimie sanitarnym, a korzystanie z e-prasy na własnym urządzeniu mobilnym to gwarancja higieny i komfortu podróżujących.

PLL LOT, jako jeden z pierwszych przewoźników lotniczych w Europie, oferuje pasażerom usługę e-prasy, dostępną niezależnie od klasy podróży i długości rejsu. Każda osoba, która zakupi elektroniczny bilet lotniczy na rejs LOTem, otrzyma bezpłatny limit na pobranie najnowszych wydań prasy cyfrowej (w tym tygodników, magazynów i prasy specjalistycznej) na własne urządzenie mobilne. Baza prasy cyfrowej obejmuje ponad 1000 tytułów w kilkudziesięciu wersjach językowych oraz magazyn pokładowy LOTu „Kaleidoscope”.

#BezpiecznyLot z LOTem

Jak skorzystać z usługi e-prasy LOTu? Informację o przysługującym bezpłatnym limicie pobrań otrzymamy w potwierdzeniu rezerwacji elektronicznego biletu lotniczego. Limit ten jest uzależniony od trasy oraz klasy podróży i wynosi od 1 do 5 tytułów. Warto podkreślić, że w przypadku lotów z przesiadką limity pobrań dla lotów się łączą. Po wykorzystaniu bezpłatnego limitu podróżujący wciąż mają dostęp do e-prasy – wystarczy pobrać pismo z puli bezpłatnych tytułów lub zdecydować się na wersję płatną i zakupić interesującą ich pozycję (ceny rozpoczynają się od 1 zł, płatność kartą płatniczą lub PayPal). Usługa e-prasy jest dostępna od 36 godzin przed wylotem do 6 godzin po lądowaniu.

E-prasa to jedna z wielu propozycji w ramach procedury #BezpiecznyLOT z LOTem. Zachowanie najwyższych standardów i zasad higieny sprawia, że podróżowanie samolotem w czasie pandemii jest nie tylko możliwe, ale i bezpieczne.

 • Paryż
  Wylot z Warszawy
  od 448 PLN
  Nowy Jork (NY)
  Wylot z Warszawy
  od 2343 PLN
 • Tirana
  Wylot z Warszawy
  od 400 PLN
  Zurych
  Wylot z Warszawy
  od 397 PLN

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!