Tanie bilety do Nowego Jorku. Promocje i okazje

Tanie bilety do Nowego Jorku. Promocje i okazje

Ceny biletów do Nowego Jorku są bardzo zróżnicowane. W zeszłym roku średnia cena wynosiła 2680 zł. Jednak najtańszy bilet kupiony w eSky na tę trasę kosztował tylko 133 zł! Ceny połowy sprzedanych biletów mieściły się w granicach 2093-2920 zł za osobę.

Najpopularniejszy okres na loty do Nowego Jorku to maj – wrzesień. Najwięcej osób lata w czerwcu. Kolejna fala pasażerów przypada na czas świąteczno-noworoczny. Tu jednak podróżuje znacznie mniej Polaków.

Najtańsze bilety do Nowego Jorku można kupić na pierwsze miesiące roku, szczególnie od stycznia do marca. Najdroższe bilety są na lipiec i sierpień, a później na grudzień (loty świąteczne).

Jeśli jednak planujesz lot przypadający na początek wakacji, najwięcej zaoszczędzisz (ok. 600 zł), kupując bilet ok. 1,5 miesiąca przed planowanym odlotem. Tańszym rozwiązaniem może okazać się wylot z Niemiec lub Czech.

Obserwuj również okazje eSky, tu pojawiają się najlepsze oferty lotów. Musisz jednak spieszyć się z kupnem, ponieważ najtańsze bilety do Stanów są najszybciej wykupywane. 

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!