Tanie loty do Los Angeles z Warszawy, Krakowa i nie tylko

Tanie loty do Los Angeles z Warszawy, Krakowa i nie tylko

Bilety na trasie Polska – Los Angeles – Polska w zeszłym roku kosztowały średnio 3436 zł. Nie oznacza to, że nie można podróżować znacznie taniej. Sprawdziliśmy, kiedy rezerwować i kiedy lecieć do Los Angeles z Warszawy, Krakowa czy innych polskich  miast, by wydać jak najmniej.

W zeszłym roku znaleźli się szczęśliwcy, którzy polecieli do Los Angeles i z powrotem za 536 zł. Tak dobre okazje nie zdarzają się często, ale warto regularnie zaglądać na esky.pl/okazje, tam pojawiają się najniższe ceny na wybranych trasach. Loty do Los Angeles największą popularnością cieszą się w marcu, październiku i czerwcu.

Ceny biletów lotniczych z Warszawy, Krakowa, Gdańska czy innych lotnisk w kraju do Los Angeles zależą przede wszystkim od miesiąca odlotu. Najtańsze bilety można kupić, planując podróż na jesień lub zimę (z wyjątkiem grudnia, gdy ceny rosną w okresie świąteczno-noworocznym).

Kiedy rezerwować? Z naszych obserwacji wynika, że najtaniej można kupić bilet na lot do LA rezerwując we wrześniu lub październiku. 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!