LOT Entertainment – rozrywka pokładowa dla dzieci i dorosłych

LOT Entertainment – rozrywka pokładowa dla dzieci i dorosłych

System bezprzewodowej rozrywki pokładowej umili rejs klientom Polskich Linii Lotniczych. W ramach usługi dostępne są m.in. filmy i animacje, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. LOT Entertainment to propozycja dla wszystkich osób podróżujących na trasach krótkodystansowych w wybranych samolotach Boeing 737 oraz w Business Lounge Polonez w Warszawie.

Komfortowa podróż dla każdego

Rozrywka pokładowa to jeden z kilku czynników przekładających się na komfort lotu. Pomaga się zrelaksować i miło spędzić czas w przestworzach. W ramach usługi LOT Entertainment osoby podróżujące na krótkich trasach otrzymają bezpłatny dostęp do systemu bezprzewodowej rozrywki pokładowej. Wystarczy podłączyć swoje urządzenie do WiFi PLL na pokładzie samolotu, aby móc skorzystać z bogatej oferty filmów, animacji, seriali czy programów rozrywkowych. Repertuar obejmuje takie pozycje, jak chociażby kultowe „Dunkierka” czy „Sherlock Holmes”.

Dla osób, które chcą mieć jeszcze większy wybór pozycji, w tym uzyskać dostęp do najnowszych produkcji hollywoodzkich, polecana jest wersja PREMIUM. Można wykupić do niej dostęp, dokonując płatności kartą płatniczą na pokładzie samolotu. Koszt usługi wynosi 9,99 PLN (2,49 EUR). Osoby podróżujące LOT Premium Economy lub LOT Business Class otrzymują pakiet PREMIUM w cenie biletu.

Sky Bar i interaktywna mapa podróży

W ramach LOT Entertainment dostępna jest również interaktywna mapa, wskazująca aktualne położenie samolotu i przekazująca na bieżąco dane na temat lotu. Takie ciekawostki o rejsie znakomicie uzupełniają przewodniki podróżnicze, przygotowane przez Zespół LOT. Zbiór najważniejszych informacji na temat danego kierunku turystycznego przyda się wszystkim osobom, które chcą zaplanować program zwiedzenia lub szukają inspiracji do kolejnej podróży. Podczas rejsu podróżujący otrzymują także dostęp do elektronicznej wersji magazynu pokładowego „Kaleidoscope”.

Podróż samolotem to nie tylko doskonała okazja do lektury, ale i do zrobienia zakupów. Katalog SHOP & MORE, ze zróżnicowaną ofertą perfum, kosmetyków, biżuterii czy gadżetów, ułatwia m.in. zakup prezentów czy dokupienia brakujących rzeczy na wyjazd. Podróżujący mogą zrobić zakupy na pokładzie samolotu lub zamówić wybrane przedmioty z opcją dostawy pod wskazany adres. Równie dogodną usługą jest złożenie zamówienia jeszcze przed podróżą (aktualny katalog jest dostępny na shopandmore.lot.com) i otrzymanie zakupów już na pokładzie samolotu.

LOT Entertainment to zróżnicowana oferta rozrywki pokładowej dla każdego. W czasie lotu podróżujący mogą także skosztować przekąsek i napojów – aktualne menu jest dostępne w katalogu Sky Bar, rozdawanym podczas lotu. Zróżnicowane menu i promocyjne zestawy to gwarancja zaspokojenia kubków smakowych zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!