Rozrywka na pokładzie samolotów Lufthansy

Rozrywka na pokładzie samolotów Lufthansy

Podróż samolotami Lufthansy to nie tylko komfort i obsługa na wysokim poziomie, ale także wiele opcji spędzenia czasu w przyjemny sposób. Wszystko dzięki pokładowemu programowi rozrywki, w którym można znaleźć najciekawsze filmy i seriale, muzykę oraz audiobooki, a także transmisje sportowe.

Najlepsze filmy, seriale i programy telewizyjne

Długa podróż to okazja, by nadrobić zaległości kinowe, obejrzeć kolejne odcinki ulubionego serialu albo poznać ciekawe programy telewizyjne. Wystarczy usiąść na swoim miejscu i uruchomić ekran, znajdujący się w fotelu. W bibliotece mediów w samolotach Lufthansy znajduje się:

 • ponad 180 filmów,
 • wybór całych sezonów seriali telewizyjnych,
 • ponad 270 programów telewizyjnych.

Powyższe filmy, seriale oraz programy dostępne są w maksymalnie 8 wersjach językowych uzupełnionych o napisy, w sumie daje to ponad 20 języków. Dodatkowo znajdziemy tam również wersje napisów dla osób niesłyszących oraz audiodeskrypcje dla osób z wadami wzroku.

Podniebne doznania muzyczne… i nie tylko!

Podróż samolotami Lufthansy zapewni także doznania muzyczne! W bibliotece mediów znajduje się szeroka kolekcja playlist oraz albumów muzycznych – klasycznych płyt rockowych, popowych, z muzyką klasyczną i innymi gatunkami. Oprócz muzyki, w trakcie lotu posłuchać można także audiobooków. W kolekcji znajdziemy 60 pozycji, do wyboru – w języku angielskim lub niemieckim. Ponadto znajdziemy tu także informacje poświęcone miejscu docelowemu podróży.

Sportowe emocje na pokładzie samolotu

To nie wszystko. Oprócz przebojów kinowych, najlepszych seriali telewizyjnych oraz muzyki, na pokładzie samolotów Lufthansy można znaleźć także sportowe emocje. Wszystko dzięki dwóm kanałom – Sport 24 oraz Sport 24 extra, na których transmitowane są na żywo ważne wydarzenia, w tym:

 • mecze piłkarskie (Bundesliga, Premier League, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Europy i Świata),
 • futbol amerykański (NFL),
 • hokej na lodzie (NHL),
 • koszykówka (NBA),
 • turnieje tenisowe (m.in. turnieje Wielkiego Szlema),
 • turnieje golfowe.

Kanały Sport 24 i Sport 24 extra można oglądać zarówno na ekranach znajdujących się w fotelach, jak i na własnym sprzęcie (laptopy, tablety, smartfony), za pośrednictwem bezpłatnego portalu FlyNet. Usługa dostępna jest w trakcie lotów międzykontynentalnych we wszystkich klasach podróży.

 • Marrakesz
  Wylot z Krakowa
  od 1073 PLN
  Granadilla de Abona
  Wylot z Warszawy
  od 1177 PLN

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!