Dokąd Polacy latają na święta Bożego Narodzenia i sylwestra?

Dokąd Polacy latają na święta Bożego Narodzenia i sylwestra?

Aż 32% Polaków lecących na święta samolotem odwiedza bliskich w Wielkiej Brytanii. Najwięcej z nich wyląduje w londyńskich portach. Loty świąteczno-noworoczne stają się coraz popularniejsze z powodu dużych grup Polaków mieszkających poza granicami kraju. Najwięcej żyje ich na Wyspach, stąd tak dużo osób podróżuje w tym kierunku.

Jeszcze większy ruch panuje w drugą stronę. Więcej osób przylatuje na święta z Wielkiej Brytanii do Polski niż w drugą stronę. Sprawdź, kiedy warto kupić bilet na święta z Wielkiej Brytanii.

Poza Wyspami Polacy wybierają się na święta również do innych europejskich miast, gdzie żyją ich bliscy. Najpopularniejsze są Rzym, Paryż, Oslo czy holenderskie miasto Eindhoven.

Pierwsze miasto, które odwiedzamy na święta, znajdujące się poza Europą, to Nowy Jork. Wybiera się tam 0,77% Polaków podróżujących w tym okresie. Nie brakuje również osób, które zamiast ciepła choinki wolą słoneczne promienie. Na Teneryfie święta spędzi w tym roku prawie 1% podróżnych. Sprawdź, gdzie warto lecieć na święta.

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!