Jak szukać okazji na eSky?

Jak szukać okazji na eSky?

Załóżmy, że marzy Ci się wypad do Wielkiej Brytanii, ale nie masz bardziej sprecyzowanego kierunku podróży. Chcesz wylecieć z krakowskiego lotniska.

 

W pierwszej kolumnie wybierasz więc z zakładki Miasta i lotniska Kraków, a w drugiej z zakładki Kraje – Wielka Brytania. Po kliknięciu przycisku Szukaj okazyjnych lotów zobaczysz najciekawsze oferty lotów z Krakowa do Wielkiej Brytanii i z powrotem. 

Londyn brzmi zachęcająco? Kliknij zdjęcie, by zobaczyć szczegóły ceny. Wyświetlą się dwa kalendarze. Na pierwszym wybierz datę i cenę wylotu, jaka Cię interesuje. Na prawym kalendarzu wybierz datę powrotu. Zauważ, że niektóre dni mają zielony znaczek +0 PLN, inne +20 PLN, +50 PLN itd. To różnica w cenie biletu w konkretnym dniu w stosunku do dnia wylotu. Najkorzystniejsza opcja to oczywiście +0 PLN.

Jak na dłoni zobaczysz, w którym dniu najbardziej odpowiada Ci wylot i powrót i ile za to zapłacisz. Gdy już wybierzesz interesujące Cię daty, przejdź poniżej do szczegółów lotu. Tu znajdziesz godziny lotów, szczegóły trasy oraz linię, która będziesz podróżować. Aby przejść do rezerwacji, wybierz liczbę i wiek pasażerów i kliknij przycisk Sprawdź okazję.  

W  tym momencie nasz system ponownie sprawdzi dostępność biletów w wybranej przez Ciebie cenie i przekieruje Cię do standardowej rezerwacji lotu

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!