Rezerwacja ubezpieczenia podróżnego

Rezerwacja ubezpieczenia podróżnego

Jeśli chcesz zakupić polisę, przejdź do ubezpieczeń podróżnych.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie podróżne zapewnia pokrycie kosztów nieprzewidzianych sytuacji w trakcie podróży. Ubezpieczenie obejmuje: zwrot kosztów ewentualnego leczenia, odszkodowanie za zagubiony lub zniszczony bagaż, ubezpieczenie OC i NNW, a także zwrot kosztów transportu do kraju zamieszkania.

Zobacz warunki ubezpieczenia podróżnego.

Ten rodzaj ubezpieczenia zalecany jest każdej osobie, która wybiera się w podróż, niezależnie od jej charakteru i celu.

Jeśli chcesz zbezpieczyć sobie zwrot pieniędzy w przypadku konieczności odwołania podróży, wykup dodatkowo ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży.

Jak wykupić ubezpieczenie podróżne?

Ubezpieczenie podróżne w eSky można wykupić na dwa sposoby.

1. Zakup w trakcie procesu rezerwacji biletów.

Ubezpieczenie podróżne można dodać do swojej rezerwacji już w trakcie procesu zakupu biletów lotniczych. Aby to zrobić, wystarczy wybrać je w formularzu rezerwacji z listy dostępnych ubezpieczeń. Koszt ubezpieczenia zostanie doliczony do jej całkowitej kwoty. 

W tym przypadku polisa zostaje opłacona wraz z biletami. Ubezpieczenie wykupione w ten sposób obejmuje wszystkich pasażerów z rezerwacji. 

2. Zakup na stronie ubezpieczeń

Drugą opcją jest zakup ubezpieczenia już po rezerwacji biletów przez stronę ubezpieczeń. Ten sposób jest dostępny również dla osób, które zarezerwowały swoją podróż poza eSky.

Aby to zrobić, wejdź na stronę ubezpieczeń. Następnie zaznacz daty obowiązywania certyfikatu ubezpieczenia oraz kraj rozpoczęcia i zakończenia podróży, a także liczbę osób objętych ubezpieczeniem.

Jeśli planujesz podróż po kilku krajach w Europie, wystarczy, że wybierzesz tylko jeden z nich. Stawka ubezpieczenia jest taka sama dla wszystkich państw europejskich.

Planując podróż przez kilka krajów na różnych kontynentach, np. Niemcy i Stany Zjednoczone, wybierz jako kraj docelowy USA, a ubezpieczenie obowiązywać będzie także na terytorium Europy.

Przycisk „Wybierz” przekieruje Cię na stronę zakupu ubezpieczenia.

Dane ubezpieczanych i wybór sposobu płatności

Kolejny etap to uzupełnienie danych osób ubezpieczanych. Należy uzupełnić rezerwację o imiona i nazwiska oraz daty urodzenia osób objętych ochroną. Ponadto należy podać dane kontaktowe (telefon i adres e-mail).

Po uzupełnieniu wszystkich danych pozostaje tylko dokonać wyboru sposobu płatności. Ubezpieczenie można opłacić kartą kredytową lub przelewem online. Płatność przelewem jest możliwa tylko jeśli okres ubezpieczenia rozpoczyna się na minimum dwa dni przed dokonaniem zakupu.

Pamiętaj!
Przed podjęciem decyzji o zakupie ubezpieczenia, należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia oraz Zakresem Ubezpieczenia – linki do tych zakładek znajdują się w widocznym miejscu na stronie ubezpieczeń.

Po wyborze sposobu płatności, naciśnij przycisk „Zamawiam i płacę”.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!