Wypełnij formularz rezerwacji wstępnej

Wypełnij formularz rezerwacji wstępnej

Wypełnienie formularza rezerwacji wstępnej nie wiąże się z żadnymi kosztami. W celu potwierdzenia rezerwacji, doradca skontaktuje się z Tobą poprzez maila lub telefonicznie.

Wybrane opcje wycieczki

Pierwsza część formularza zawiera podsumowanie Twojego wyboru. Wyświetlony zostanie: kod oraz typ oferty, organizator wczasów, nazwa oferty lub hotelu, miejsce i termin pobytu, sposób oraz miejsce dojazdu, rodzaj wyżywienia, charakter zakwaterowania, a także cena całkowita.

Dane osoby dokonującej rezerwacji

W tym miejscu należy podać dane osoby dokonującej rezerwacji, czyli imię i nazwisko, adres, a także telefon kontaktowy wraz z adresem mailowym.

Dane uczestników wycieczki

Ostatnia część formularza zawiera miejsce na dane uczestników wczasów (imię i nazwisko oraz data urodzenia), a także ewentualne uwagi.

Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych informacji i akceptacji Ogólnych Warunków Uczestnictwa oraz Regulaminu Fostertravel.pl Sp. z o.o., należy wybrać pole "Wyślij rezerwację".

Płatność

O możliwych formach płatności zostaniesz poinformowany przy pierwszym kontakcie doradcy, podobnie o terminach wpłaty zaliczki oraz dopłaty do całości lub o całej wpłacie, jeżeli do wyjazdu pozostaje mniej niż 40 dni.

Fostertravel.pl dopuszcza następujące formy płatności:

  • przelew bankowy,
  • wpłata gotówkowa,
  • płatność kartą kredytową akceptowaną przez terminal używany przez Fostertravel.pl,
  • płatność kartą kredytową online,
  • płatność za pośrednictwem podmiotu obsługującego płatności internetowe, np. Dotpay,
  • przekaz pocztowy – dopuszczalny jedynie w sytuacji, gdy okres od dnia potwierdzenia rezerwacji do dnia rozpoczęcia wycieczki jest dłuższy niż 30 dni.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!