Co to są wakacje first minute?

Co to są wakacje first minute?

Wakacje first minute to wczasy rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Pierwsze oferty wakacyjnych wyjazdów pojawiają się na przełomie grudnia i stycznia. To wtedy można liczyć na znalezienie wakacyjnych ofert w niższych cenach. Rabaty mogą sięgać nawet 40%.

Wakacje first minute powstały jako opozycja do wakacji last minute – ofert pojawiających się tuż przed zaplanowanym wyjazdem na zasadzie wyprzedaży ostatnich wolnych miejsc. Oferty first minute należy traktować jak przedsprzedaż – kupując wcześniej możemy sporo zaoszczędzić, a przy okazji płatność rozłożyć na raty – część w formie zaliczki, resztę dopłacić przed wyjazdem.

Dla kogo wakacje first minute?

Z wakacji first minute chętnie korzystają ci, którzy muszą z dużym wyprzedzeniem rezerwować w pracy urlop i lubią wiedzieć, gdzie pojadą, aby dobrze się przygotować do wypoczynku. Zakup wakacji z oferty first minute pozwala na znacznie większą dowolność przy wyborze kierunku czy warunków wypoczynku niż w przypadku wczasów last minute, gdzie musimy wybrać spośród ofert, które pozostały. 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec fly.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!