American Airlines loty z Warszawy do Bostonu

Pokaż filtry

Boston

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC-4 (lato), UTC-5 (zima)
  Waluta: Dolar amerykański (USD)

 • Nie przegap!

  Quincy Market to wspaniałe miejsce, zwłaszcza dla fanów jedzenia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a rollsy z homara to coś, za co warto umrzeć!

 • Piwne niebo

  Znajduje się w browarze Harpoon & Beer Hall. Nie dość, że możesz wybierać tu z setek gatunków piwa, to jeszcze spróbujesz przepysznych precli! Co więcej, możesz zwiedzić prawdziwy działający browar.

 • MIejsca zapomniane

  Jednym z nich jest Fort Niepodległości. Monumentalny bastion, który został zbudowany w 1850 roku na Castle Island w południowej części Bostonu, jest idealnym miejscem do podziwiania niesamowitych krajobrazów!

Co warto odwiedzić w Bostonie?

Jedno z ważniejszych miast Stanów Zjednoczonych, kusi odwiedzających słynnym Fenway Park. To święte miejsce dla miłośników baseballu, najstarszy do dziś wykorzystywany stadion w zawodowej lidze MLB i dom drużyny Boston Red Sox! Jeśli chcesz posmakować amerykańskiej kultury, to koniecznie musisz tu wpaść! Kultowym miejscem jest tzw. Zielony Potwór, czyli wysoka 11-metrowa lewa ściana boiska.

Jeśli masz jeszcze kilka dni na zwiedzanie, polecamy:

 • Ogród Publiczny, znany jest jako mniejsza wersja Central Parku to miejsce idealne do relaksu i odpoczynku. Oprócz tego można podziwiać tam drzewa z różnych stron świata oraz ciekawe rzeźby zwierząt. Szukasz czegoś bardziej ekscytującego? Możesz tu odbyć rejs łódką!
 • Statek -  muzeum poświęcone Herbatce bostońskiej, czyli wydarzeniu, które zapoczątkowało walkę o niepodległość Stanów Zjednoczonych. To pływające muzeum dostarcza prawdziwie unikalnych doświadczeń! Będziesz pod wrażeniem gry aktorów, nowoczesnej aranżacji wystaw, filmów dokumentalnych dostępnych w wielu językach oraz samego odrestaurowanego statku!
 • Pomnik Bunker Hill – ten wznoszący się na ponad 20 metrów wysokości monument jest miejscem upamiętniającym zmarłych bojowników z 1775 roku.

Przydatne informacje o lotniskach

Warszawa Boston

Popularne linie latające na trasie Warszawa - Boston